Цукровий діабет є не тільки важливою медичною, а й соціальною проблемою. В Україні зареєстровано понад 1 мільйон пацієнтів з діабетом, причому понад 180 тисяч з них потребують щоденного введення інсуліну.

У 2006 році Організація Об'єднаних Націй прийняла спеціальну резолюцію, в якій закликала уряди всіх країн активізувати зусилля з профілактики та лікування цукрового діабету та його ускладнень.

З метою значного поліпшення якості життя і медичної допомоги хворим на цукровий діабет в Україні була прийнята Державна програма «Цукровий діабет».

У всіх розвинених країнах світу успішно функціонують національні діабетологічні організації, що об'єднують лікарів, інших медичних працівників, науковців та всіх інших людей, які цікавляться проблемою цукрового діабету.

У нашій країні з ініціативи групи лікарів і вчених в 2010 році створено Всеукраїнську громадську організацію «Українська діабетологічна асоціація». ВГО «Українська діабетологічна асоціація» є добровільною громадською організацією, з можливістю як індивідуального, так і колективного членства на основі спільності інтересів з метою проведення активної діяльності в області лікування цукрового діабету, профілактики ускладнень захворювання, здійснення наукових досліджень в сфері експериментальної і клінічної діабетології.

Основна мета діяльності Асоціації полягає в сприянні поліпшенню медичної допомоги людям, які хворіють на цукровий діабет, збільшення тривалості життя пацієнтів з діабетом при поліпшенні її якості шляхом проведення освітніх програм для медичних працівників та хворих на діабет, сприяння проведенню наукових досліджень в галузі клінічної та експериментальної діабетології. Членство в Асоціації є добровільним і безкоштовним. Член Асоціації може брати активну участь у всіх проведених нею заходах.

Дякуємо за Ваш інтерес до роботи Української діабетологічної асоціації і висловлюємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо сприяти поліпшенню якості життя наших пацієнтів з цукровим діабетом.

З повагою,

Голова правління Української діабетологічної асоціації

Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика

Маньковський Б.М.

Для реєстрації в якості члена Української діабетологічної асоціації пропонуємо Вам заповнити заявку.

Зв'яжіться з нами

Координатор проектів УДА:
Людмила Брязкало
тел.: (050) 252-95-69
[email protected]
м. Київ вул. Є. Коновальця, 32-А