CARDIOMetaBOLIC

GRAND ROUND

Київ, 17-18 вересня 2021

ДО GRAND ROUND ЗАЛИШИЛОСЬ?

ЩО ТАКЕ КОНФЕРЕНЦІЯ GRAND ROUND?

Це унікальна конференція, призначена зібрати в одному місці українських лікарів та провідних незалежних зарубіжних фахівців для обміну досвідом у лікуванні кардіометаболічних хвороб.

Лекції науково-практичної конфереції з міжнародною участю GRAND ROUND присвячені найбільш цікавим питанням, які стосуються патогенезу кардіометаболічних хвороб, сучасних даних доказової медицини і технологічним проривам в лікуванні метаболічних захворювань.

На учасників чекає поєднання спілкування в залі та онлайн діалогів, дискусійний клуб та лекції іноземних спікерів, тематичні воркшопи та обговорення клінічних випадків.

Пряма трансляція 17.09.2021

Loading

Пряма трансляція 18.09.2021

Loading

Коментарі та запитання до спікерів:

Лектори

БОРИС МАНЬКОВСЬКИЙ

Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Завідувач кафедри діабетології Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика. Голова правління Української діабетологічної асоціації

ІЛЛЯ ЄМЕЦЬ

Український лікар, директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», кардіохірург, доктор медичних наук

П’ЄР ЛЕВІС

Інтервенційний кардіолог світового рівня: Співзасновник методу стентування коронарних артерій та балонної ангіопластики в світі (разом з Андресом Грюнцигом). Співзасновник і головний консультант серцево-судинного центру швейцарської клініки «Klinik in Park» (Цюрих). Член наглядової ради благодійної організації EurAsia Heart Foundation.

ДАРИО РАХЕЛИЧ

Ендокринолог та діабетолог. Директор клініки діабету, ендокринології та обміну речовин при Університеті ім. Вука Врховача, Університецька лікарня Меркур, Загреб, Хорватія.

MICHAEL KOSIBOROD

Один з провідних кардіологів Сполучених Штатів Америки, творець нового наукового і клінічного напряму - кардіометаболічного медицини, керівник багатьох великих клінічних та епідеміологічних досліджень, таких як CVD-REAL, DARE-19 і багатьох інших. Лектор на найбільших наукових конгресах в області кардіології та діабетології в Європі і Сполучених Штатах Америки.

СЕРГІЙ ЧЕРЕНЬКО

Керівник Центру ендокринної хірургії міжнародної клініки "СіtiDoctor", професор, дмн, FEBS/DES

ТЕТЯНА ТАТАРЧУК

Українська вчена-медик, доктор медичних наук, професорка, член-кореспондент НАМН України, заслужена діячка науки і техніки України, лауреатка державної премії України в галузі науки і техніки 2011 року.

ОЛЕКСАНДР ПАРХОМЕНКО

Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, Член правління Європейського товариства кардіологів Доктор медичних наук, професор, керівник відділу реанімації та інтенсивної терапії ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М. Д. Стражеско» Національної академії медичних наук України»

ЯНІНА САЄНКО

Кандидат медичних наук, провідний науковий співробітник відділу діагностики і лікування метаболічних захворювань Державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України.

ВОЛОДИМИР ПАНЬКІВ

Доктор медичних наук, професор, завідувач відділу Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, Заслужений лікар України

ВІТАЛІЙ ПРАСОЛ

Професор, д.мед.н. Завідувач відділом гострих захворювань судин ДУ «Інституту загальної та невідкладної хірургії імені В. Т. Зайцева Національної Академії Медичних Наук України», Професор кафедри хірургії №1 ХНМУ,

МАРІЯ ЧЕРЕНЬКО

Кандидат медичних наук, ендокринолог, доцент кафедри діабетології Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика

СВІТЛАНА БОЛГАРСЬКА

Кандидат медичних наук, науковий співробітник, Інститут ендокринології та обміну речовин ім.В.П.Комісаренка АМН України. Доктор Світлана Болгарська має великий досвід лікування пацієнтів з синдромом діабетичної стопи.

ГЛІБ ЄМЕЦЬ

Лікар-хірург серцево-судинний, спеціаліст з міні-інвазивної хірургії та транскатетерних технологій

СЕРГІЙ КУЗЬМЕНКО

Лікар - анестезіолог, кандидат медичних наук, завідуючий відділенням інтенсивної терапії центру дитячої кардіології та кардіохірургії

ЄВГЕН МАРУШКО

Кандидат медичних наук, лікар - кардіолог Центру кардіології і кардіохірургії, старший науковий співробітник

ОЛЕСЯ КІХТЯК

Доктор медичних наук, професор кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

ЮЛІЯ КОМІСАРЕНКО

Завідувач кафедри ендокринології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, член Європейського товариства ендокринологів і Європейського товариства з вивчення цукрового діабету, Заслужений лікар України., д.мед.н, професор.

ВАСИЛЬ НАГІБІН

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України

ОЛЕСЯ ЗІНИЧ

Д. мед. н., завідувач відділу вікової ендокринології та клінічної фармакології, Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України.

17-18 вересня 2021, Київ Науково-практична конференція з міжнародною участю відбудеться в змішаному форматі з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог.

Кількість офлайн-учасників обмежена.

Q&A

Це унікальна конференція, призначена зібрати в одному місці українських лікарів та провідних незалежних зарубіжних фахівців для обміну досвідом у лікуванні метаболічних захворювань.

Для того, щоб стати учасником GRAND ROUND, необхідно зареєструватися. Після реєстрації на сайті Вам прийде лист з підтвердженням, тому перевіряйте пошту, в тому числі папку “Спам”. Вся детальна інформація буде надіслана на Вашу електронну пошту, після реєстрації.

По закінченню курсу, учасники GRAND ROUND отримають сертифікат 20 балів (фахова школа, згідно наказу МОЗ).

До 1 вересня. Встигніть зареєструватися! 

Так, в форматі live під час виступу (в Telegram-чаті) і в режимі живого мікрофона після виступу. Крім того, гості офлайн-заходу матимуть можливість поспілкуватися під час кава-брейків.

На конференції передбачено синхронний переклад. 

В разі введення додаткових карантинних заходів та/чи заборони на проведення заходів GRAND ROUND відбудеться в форматі online-трансляції.

У вас буде можливість дивитися конференцію на будь якому пристрої – на смарт-телевізорі, комп’ютері, планшеті чи в смартфоні.

У вас будет можливість подивитися GRAND ROUND в запису до 1 жовтня 2021 года на сайті https://uda-congress.org/.

При виникнені питаннь, просимо написати нам листа  на адресу: [email protected]

АРХІВ

КОНТАКТЫ

ТОВ "Ворлдсервіс Груп"
м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32-А, оф 1-А.
Тел:067 209 6907
E-mail: [email protected]