GRAND ROUND - це унікальна конференція, призначена зібрати в одному місці українських ендокринологів та провідних незалежних зарубіжних фахівців для обміну досвідом у лікуванні цукрового діабету. Це лише «гарячі» теми з перших
уст, обговорення та спілкування з українськими та закордонними колегами.

Як це було?

GRAND ROUND за кордоном – важлива частина постійної післядипломної освіти лікарів. Досвід проведення таких заходів розповсюджений у європейських та американських університетах.
В чому ж особливість GRAND ROUND? Зазвичай це кілька лекцій або майстер-класів від провідних фахівців, запрошених з інших університетів або навіть країн. А це значить, що представлена інформація завжди нова для слухачів, адже лектори з інших міст готують доповіді спеціально для цієї аудиторії. Крім того, такий формат передбачає відкритість між лекторами та слухачами – учасники не лише ставлять запитання, а й дискутують.

Перший GRAND ROUND відбувся в 2017 році. Він був присвячений 5-річчю журналу "Діабет Ожиріння Метаболічний синдром". Запрошеними спікерами були президент Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD) Ендрю Болтон та консультуючий хірург-ортопед Медичного центру Університету Любляни (Словенія) Карен Шара.

В 2018 році лектором став провідний діабетолог зі Сполучених Штатів Америки професор Борис Дразнін з лекцією про «Road map» пацієнта із цукровим діабетом в США

Зв'яжіться з нами

Координатор проектів УДА:
Людмила Брязкало
тел.: (050) 252-95-69
[email protected]
м. Київ вул. Є. Коновальця, 32-А